1. Home
  2. Bez kategorii
  3. CEMEX NAGRODZONY KRYSZTAŁOWĄ STATUETKĄ
CEMEX NAGRODZONY KRYSZTAŁOWĄ STATUETKĄ
0

CEMEX NAGRODZONY KRYSZTAŁOWĄ STATUETKĄ

0

CEMEX Polska został tegorocznym laureatem XVII edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi (ZZL), organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Podczas gali 13 grudnia otrzymaliśmy Kryształową Statuetkę za trzykrotne zdobycie w ubiegłych latach Bursztynowej Statuetki.

W tym roku pokazaliśmy kapitule konkursu nasze procesy i rozwiązania w dwóch obszarach. Pierwszy z nich to wykorzystanie polityki świadczeń i wynagrodzeń, jako elementu budowania zaangażowania – głównie poprzez dostosowanie tych polityk do potrzeb różnorodnych grup pracowników oraz dopasowaną do odbiorcy strategię komunikacji. Drugi – to funkcjonowanie partycypacyjnego modelu zarządzania, w którym nieustannie angażujemy pracowników, badamy ich opinie na kluczowe dla firmy tematy – a co najważniejsze – uwzględniamy informację zwrotną od pracowników w naszych politykach pracowniczych i organizacyjnych. To bardzo wymagający model, który ciągle doskonalimy.

Dziękuję w imieniu CEMEX kapitule konkursu ZZL za to fantastyczne wyróżnienie. Bardzo się cieszymy i czujemy się też zobowiązani, aby dalej podnosić standard naszych polityk pracowniczych. – powiedział Jerzy Nocuń, Dyrektor Działu Rozwoju Strategii HR w CEMEX Polska.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Celem Konkursu jest propagowanie wiedzy i najlepszych doświadczeń praktycznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi poprzez wyróżnianie organizacji, które odnoszą sukcesy w tej dziedzinie zarządzania.

Od pierwszej edycji Konkurs wspiera Prezes Narodowego Banku Polskiego.

Więcej o laureatach tegorocznej edycji Konkursu można przeczytać na stronie: https://www.ipiss.com.pl/lider-zarzadzania-zasobami-ludzkimi