1. Home
  2. Bez kategorii
  3. NIEZWYKŁE PLACE ZABAW FIRMY EDUCARIUM
NIEZWYKŁE PLACE ZABAW FIRMY EDUCARIUM
0

NIEZWYKŁE PLACE ZABAW FIRMY EDUCARIUM

0

Piękne, trwałe i ciekawe. Atrakcyjne i niezwykłe place zabaw firmy Educarium pozwalają inwestorom tworzyć niesamowite strefy aktywnej rekreacji na każdej przestrzeni i dla użytkowników w każdym wieku.

Jako największy importer urządzeń zabawowych w Polsce, Educarium zajmuje się nie tylko dostawą urządzeń zabawowych i urządzeń fitness spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Firma może również projektować i budować wyjątkowe place zabaw pod klucz, ku zadowoleniu najbardziej wymagających klientów.

Walki z brakiem ruchu dzieci oraz ich nadmierną koncentracją na ekranach nie wygramy z nudnymi i standardowymi placami zabaw dopasowanymi do wąskiej grupy użytkowników. Trzeba tworzyć miejsca rekreacji, które zapraszają dzieci do ruchu oraz stymulują ciekawe, niecodzienne możliwości zabawy.

Dział projektowy firmy Educarium posiada duże doświadczenie w projektowaniu zarówno małych jak i wielkich placów zabaw. Na życzenie inwestora tworzymy piękne wizualizacje, które ułatwiają komunikację ze społeczeństwem i decydentami. Możemy indywidualnie projektować wzornictwo urządzeń zabawowych, tworzyć integracyjne place zabaw dostępne dla osób mniej sprawnych, budować ciekawe place zabaw dla młodzieży.

Doświadczenie z różnymi typami nawierzchni pozwala Educarium doradzić, jakie rozwiązanie będzie najlepsze na danym obiekcie. Firma ma własne zespoły montażowe, które od wielu lat montują urządzenia i łączą doświadczenie, wiedzę z solidnością montażu. W swojej ofercie Educarium posiada ponad 1000 urządzeń, co pozwala na stworzenie zróżnicowanych placów zabaw. Podczas gdy typowe urządzenie zabawowe na rynku są ciekawe dla dzieci w wieku od 4-8 lat, to Educarium ma w swojej ofercie również wyspecjalizowane urządzenia zabawowe dla dzieci w wieku od 0,5 do 3 lat, urządzeń dla dzieci od 7 do 14 lat. Pod względem funkcjonalnym urządzenia są zdecydowanie bogatsze aniżeli inne dostępne na rynku. Ponad 20 różnych rodzajów i długości zjeżdżalni, ponad 20 różnych karuzeli, ponad 40 różnych instrumentów muzycznych oraz urządzenia fitness z możliwością regulacji obciążenia pozwalają na tworzenie wyjątkowych placów zabaw pełnych niespodzianek i niecodziennych możliwości zabawy.

Educarium Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 207
85-451 Bydgoszcz
tel: 52 32 47 840
placezabaw@educarium.pl
www.educarium-placezabaw.com.pl