1. Home
  2. Bez kategorii
  3. OKNO ROTOQ – LICENCJA NA KLIK
OKNO ROTOQ – LICENCJA NA KLIK
0

OKNO ROTOQ – LICENCJA NA KLIK

0

Opinie dekarzy dotyczące  trudności montażu okien dachowych jakie istnieją na rynku w szczególności dotyczą wysokości montażu, solidności konstrukcji oraz łatwego i bezpiecznej instalacji pojedynczych elementów jak również montażu i demontażu skrzydła oraz prawidłowego ułożenia dolnego elementu kołnierza.Klienci oczekują bezpieczeństwa w użytkowaniu, komfortu obsługi, solidnego wykonania oraz nowoczesnego designu. Dlatego firma Roto proponuje rozwiązanie zupełnie innowacyjne zapewniające najwyższą  jakość i unikalną konstrukcję rozwiązanie jakim jest drewniane okno obrotowe RotoQ, z ergonomiczną klamką u góry, zaprojektowane w sposób pozwalający na jak najłatwiejszy montaż i zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędów przy pracach wykonawczych.

Zastosowane rozwiązania techniczne oraz unikalna konstrukcja RotoQ pozwala na produkcję okien o wymiarach nawet 134/160, które zapewniają nie tylko jeszcze lepsze doświetlenie poddasza, ale również stabilność okna w trakcie jego montażu, m.in. dzięki trwałym profilom okna (w zestawie znajduje się aż sześć kątowników montażowych).

Sposób konstrukcji okna pozwalają na szybki i łatwy montaż, w pełni intuicyjny dla dekarzy. Innowacyjna technologia montażu „na klik” umożliwia bezawaryjne umieszczenie okna w dachu, nawet bez wcześniejszego szkolenia, a o poprawnym zamontowaniu informuje ów charakterystyczny dźwięk. Dodatkowo pomyślano o usunięciu wkrętów z oblachowania, co przekłada się na długotrwałą szczelność oraz kolejne ułatwienie przy pracach montażowych. Ryzyko popełnienia błędu przy montażu zupełnie niweluje również wariant „all inclusive” – czyli okno RotoQ Plus z termo-blokiem WD od zewnątrz, fabrycznie zamontowanymi kątownikami montażowym i folią paroizolacyjną.

RotoQ oferuje coś więcej w kategorii montażu okna dachowego. Zdejmowanie i zakładanie  skrzydła jest  w pełni bezpieczne a zarazem szybkie dzięki unikalnym  stopkom  montażowym. Okna RotoQ posiadają też regulowany zawias obrotowy, który umożliwia precyzyjne ustawienie okna po zakończeniu montażu.

Klienci docenią RotoQ również za energooszczędność, jaką pozwala uzyskać. Dzięki zamontowanemu fabrycznie termo-blokowi WD od zewnątrz (Q Plus) i wysokiej jakości szkleniom termoizolacyjnym, współczynnik przenikania ciepła dla tych okien wynosi od 0,78 W/m2K (dla okna Q Plus 3P) do 1,2 W/m2K (dla Q Standard 2S). To wartości spełniające standardy domów energooszczędnych, na które można uzyskać dofinansowanie NF15, NF40.

Okno RotoQ dostępne jest w kilku wariantach szklenia (Standard, Comfort, Premium i Acustic). Drewno użyte do produkcji posiada potrójną ochronę przed niszczącym wpływem pary wodnej w pomieszczeniach, a także ciemnieniem na skutek promieni UV.

Marka Roto udziela piętnastoletniej na pęknięcie okuć i ram oraz szyb zewnętrznych ze szkła hartowanego na skutek gradobicia.

Więcej informacji: www.roto.pl