1. Home
  2. Bez kategorii
  3. HAURATON – INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA INWESTYCJI INFRASTRUKTURALNYCH
HAURATON – INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA INWESTYCJI INFRASTRUKTURALNYCH
0

HAURATON – INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA INWESTYCJI INFRASTRUKTURALNYCH

0

Firma HAURATON powstała w Polsce w 1994r, na polskim rynku istnieje więc już od ponad 20 lat. Od początku swojego działania firma dążyła do zapewnienia kompleksowej oferty i wysokiej jakości obsługi w zakresie doradztwa techniczno-handlowego na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w zakresie kompleksowego zagospodarowania wód opadowych – nasze główne grupy produktowe to: odwodnienie liniowe, separatory, rozsączanie, retencja, itp. Obecnie cały obszar Polski obsługiwany jest przez 12 doradców techniczno-handlowych, którzy oferują profesjonalną pomoc. 

W okresie swojego funkcjonowania firma HAURATON zyskała szeroki krąg odbiorców i może poszczycić się realizacją licznych obiektów na terenie całego kraju. Zaufało nam wielu klientów, którzy niejednokrotnie przekonali się o tym jak skutecznie i elastycznie potrafimy działać. Wśród najważniejszych cech naszych produktów klienci wymieniają między innymi: wysoką jakość, trwałość, wytrzymałość, funkcjonalność, łatwość montażu. Pozytywnie opinie naszych klientów, inwestorów i użytkowników dotyczą jednak nie tylko produktów ale także wysokiej jakości obsługi, doradztwa technicznego i terminowości w realizacji dostaw. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi referencjami.

Nasze priorytety to:
– tworzenie najlepszych rozwiązań technicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów;
– kompleksowość oferty i jej ciągłe uaktualnianie;
– wysoka jakość produktów i obsługi a co za tym idzie – zadowolenie klientów;
– terminowość dostaw oraz elastyczność w działaniu;
– troska o środowisko.

Lata praktyki w zakresie doskonalenia produktów i rozszerzania oferty sprawiły, że firma HAURATON jest czołowym europejskim producentem systemów zagospodarowania wód opadowych.  Więcej informacji na www.