SELENA SA
0

SELENA SA

0

Selena to globalny lider i czołowy dystrybutor chemii budowlanej, którego misją jest dostarczanie nowoczesnych produktów i rozwiązań na potrzeby nowoczesnego budownictwa, tworzonych dla profesjonalnych budowniczych i przy współpracy z nimi. Powstała w 1992 r. we Wrocławiu, firma jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu, przeznaczonego do prac budowlanych i wykończeniowych.

Oferuje różnorodną gamę produktów o wysokiej jakości, obejmującą piany poliuretanowe, pianokleje, silikony, akryle, uszczelniacze, kleje, grunty, zaprawy, tynki, hydrolizolacje, masy polimerowo-bitumiczne, systemy i akcesoria budowlane oraz produkty komplementarne. Wartościami Spółki są satysfakcja użytkownika i odpowiedzialność, co skutkuje rozpoznawalną marką, zarówno na polskim, jaki i na międzynarodowych rynkach.  

Selena w Polsce to szeroka sieć dystrybucji, szybkie terminy realizacji zamówień oraz nowoczesne metody obsługi klientów. Posiadając silne zaplecze produkcyjne i badawcze, w ramach Grupy, Spółka stawia na innowacje i nowe technologie, dostarczając wykonawcom kompleksowe i skuteczne rozwiązania dla każdego etapu budowy lub remontu, gwarantujące szybkość i trwałość realizacji. 

www.selena.com 

www.tytan.pl 

open