Home YOUNG ENGINEERS YE PARTNERZY PORT PRASKI Port Praski Sp. z o.o. S.K.A.
PORT PRASKI Port Praski Sp. z o.o. S.K.A.
0

PORT PRASKI Port Praski Sp. z o.o. S.K.A.

0
Port Praski to jedno z największych przedsięwzięć architektonicznych realizowanych w Europie. W ścisłym centrum Warszawy niedaleko Starego Miasta, w sąsiedztwie Wisły, Stadionu Narodowego i II linii metra powstaje  miasto nowej generacji, składające się z czterech dzielnic o różnym przeznaczeniu: mieszkalna Stara Praga, luksusowe Doki z mariną, biznesowo-handlowe City i Park Mediów. Wszystko to w otoczeniu nadwiślańskich bulwarów, skwerów, przystani portowych, pływających restauracji, kawiarni i terenów zielonych.

KOMFORTOWE I PRZYJAZNE MIEJSCE DO ŻYCIA
Port Praski to wymarzone miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Składać się będzie z czterech dzielnic, które będą wzajemnie się przenikać i tworzyć spójną całość. Miejsce to stanie się samowystarczalnym miastem w mieście odpowiadającym na wszystkie potrzeby mieszkańców

HISTORIA PORTU
Port Praski powstał w latach 20. XX wieku. Do 1963 roku służył jako port przeładunkowy i miejsce cumowania statków na zimę. Następnie jego funkcje przejął Port Żerańsk.

https://portpraski.pl/

open