Home YOUNG ARCHITECTS YA PARTNERZY WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.
WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.
0

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

0

Partner programu B4YA w edycji 2021/22. Firma WSC Witold Szymanik i S-ka działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Jej misją jest dostarczanie najnowocześniejszego oprogramowania dla potrzeb architektury i budownictwa.

Istotnym elementem działalności firmy są też szkolenia. WSC Witold Szymanik i S-ka jest przedstawicielem szeregu wiodących firm informatycznych, w tym firm SOLIBRI (analizy modeli BIM), ABVENT (wizualizacje ARTLANTIS i TWINMOTION) oraz Eptar (do modelowania zbrojeń). Firma dostarcza również programy ArchiFrame (budownictwo drewniane) i Rhinoceros (modelowanie).

Najważniejszym produktem w ofercie WSC jest program Archicad  firmy GRAPHISOFT. Archicad jest nowoczesnym systemem projektowania w technologii BIM, przeznaczonym do wykonywania wszelkich opracowań w zakresie architektury i budownictwa oraz do modelowania inwestycji. Zintegrowane informacji o inwestycji w modelu BIM pozwala panować nie tylko nad jej formą i aspektami technicznymi, ale też nad harmonogramem i kosztami. Wymiana danych jest możliwa praktycznie ze wszystkimi programami inżynierskimi (Open BIM). Ułatwia to współpracę międzybranżową niezależnie od posiadanego oprogramowania.

WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

open