Home YOUNG ENGINEERS YE PARTNERZY CFE POLSKA SP. Z O. O.
CFE POLSKA SP. Z O. O.
0

CFE POLSKA SP. Z O. O.

0

Partner programu B4YE w edycji 2021/22. Firma CFE istnieje na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Każda inwestycja prowadzona przez CFE spełnia najwyższe wymogi architektoniczno-budowlane, kładąc duży nacisk na kulturę bezpieczeństwa oraz przyciągając uwagę elegancją, niepowtarzalnością realizowanego projektu i wysokim standardem wykonania.  Jako generalny wykonawca, CFE realizuje różnego rodzaju projekty takie jak centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, mieszkalne, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach i najwyższej jakości materiałach. 

Mottem firmy jest hasło „TOGETHER WE KISS BETTER”. To dzięki partnerstwu (“together”) z klientami i podwykonawcami sukces jest możliwy do osiągnięcia (prawdziwy sukces jest wspólnym sukcesem wszystkich zaangażowanych stron). CFE koncentruje się na ludziach („we”), ponieważ to ludzie realizują projekty. W CFE zachowywana jest prostota (“KISS – keep it simple and standarized”), a eliminowane to, co nie stanowi wartości dodanej dla klienta (filozofia lean). Firma stawia na nieustanne doskonalenie zarówno pracowników jak i realizowanych projektów (“better”).

CFE realizuje inwestycje dla takich klientów jak Panattoni, Goodman, Arcelor Mittal, VALEO, Bouygues Immobilier Polska, Beaulieu Polska, Konsorcjum Stali, Coca Cola HBC, Husqvarna, Saint Gobain, Nidec, Vastint, Atrium European Real Estate, Rockcastle, Majaland, Greenyard,, Leclerc, Carefour, etc.

CFE Polska Sp. z o. o.

open